Selfish Bistro

Autorius : Rimantas Morkūnas , r_imka@yahoo.com

Šįkart apžvelgsime vieną iš jūros gėrybių restoranų. Restoranas randasi puikioje vietoje , pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje , Vilniaus gatvėje. Aplankiau jį su antrąja puse . Kadangi diena buvo šventinė (vasario 14 ♡), pirmas klausimas buvo „ar rezervavote staliuką? “ . Visa laimė , kad Marija supratinga (rezervuota buvo). Taigi mus palydėjo prie staliuko . Ankštoka , staliukas mažas. Bet atmosfera gera , aptarnaujantis personalas labai paslaugus . Renkamės , meniu nėra ilgas (geras požymis). Išsirenkame. Užkandžiui pasirenkame vienbalsiai , šukutės .

Abejojame ar užsisakyti austrių , pagaliau ryžtamės . Marija pagrindinį patiekalą užsisako aštuonkojo čiuptuvą . Aš keptą vilkešerį. Atsigerti užsisakome balto vyno.

Pirmiausiai atneša vyną . Ragaujame , skonis tikrai geras. Netrukus atneša austres . Atrodo gražiai . Išspaudžiu ant jų citrinų sulčių. Skanaujame austres , skonis nustebina . Tikrai labai švelnus. Oooo , patiko!!! Reikėtų užsigerti šampanu  (meniu jis irgi yra). Bet kadangi austrės buvo užsakytos papildomai , puikiai tiko ir vynas .

Austrės

Atneša šukutes , gražu. 4 šukutės ( viena šukutė lygu vienas mažas kąsnelis). Valgome. Ir vėl gardu.

4 šukutės

Pagaliau atkeliauja pagrindiniai patiekalai. Aštuonkojo čiuptuvas ir kepti vilkešeriai (net du), Apetitas jau sužadintas. Kaip visada atpjauname vienas kitam po gabaliuką savo patiekalo. Mėgaujamės aštuonkoju , ir man ir Marijai patiko , skonis iš ties puikus. Viskas tarpusavyje dera. Patiko! Ragaujame keptų vilkešerių. Ji sako „hmm… labai skanu! Aš viduje „nieko ypatingo , velnias galėjau užsisakyti kažko ypatingo. Teks valgyti įprastą žuvį“. Ir iš tiesų, nors žuvis paruošta nepriekaištingai , tačiau tai įprasta žuvis. Kitą kartą užsisakysiu ką nors ypatingo.

Aštuonkojis
Vilkešeriai

Jūs teisingai perskaitėte „kitą kartą“. Manau ,kad čia dar sugrįšime . Galbūt užsisakysime padėklą austrių su šampanu , o gal kažką kito. Apibendrinant . Vieta puiki , aptarnaujantis personalas irgi ( nei karto neteko atsistoti ,ir įpilti damai ar sau vyno!), maistas irgi skanus. Patarimas: rezervuokite staliuką (tai nieko nekainuoja, tik skambutis). Labai stebiuosi žmonėmis , kurie ateina ir nustemba , kad nėra vietų. Jeigu vieta populiari , reiškia gerą vieta. Taigi Mielieji ,rezervuokite! Ir skanaus !

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *